Justin Bieber LT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Justin Bieber LT

Justin Bieber fanų forumas.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl??

Go down 
+2
Camila
tajuka
6 posters
AutoriusPranešimas
tajuka
Pradedantysis.
Pradedantysis.



Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2010-05-01
Age : 28
Miestas : K. Naumiestis

Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl?? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl??   Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl?? EmptyŠt. 05 01, 2010 11:58 pm

Kaip jūs manote kodėl taip yra? pasakykit ka manot: Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl?? Fresse Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl?? Icon_smile Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl?? Icon_cool Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl?? Icon_cool
Atgal į viršų Go down
Camila
Pradedantysis.
Pradedantysis.



Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2010-05-04
Age : 28

Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl?? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Aš manau kad daugelis jį myli dėl to   Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl?? EmptyAntr. 05 04, 2010 2:16 pm

Jo balsas paauglęs širdį sudrebina , gal dėl to kad jo balsas retas ir skamba išsiskyriančiai iš kitų , o mums kas reta idomu . Nes ir man dabar rašant šį komentarą klausantis jo muzikos eina per viršutinė kūno dalį drebuliukai . Man tas jausmas nemalonus , bet taip yra kaži kas būtu jei jį gyva pamatyčiau ? Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
odri
Pradedantysis.
Pradedantysis.



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2010-05-29

Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl?? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl??   Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl?? EmptyŠt. 05 29, 2010 4:34 pm

Manau del to kad jis yra grazus P.S as ji macius gyvai daug grazesnis nei nuotraukose Embarassed Shocked
Atgal į viršų Go down
silvija
Pradedantysis.
Pradedantysis.



Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2010-06-27

Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl?? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl??   Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl?? EmptySk. 06 27, 2010 5:56 pm

tau pasiseke kad tu ji matei as ir noreciau pamatit gyvai.
Atgal į viršų Go down
tajuka
Pradedantysis.
Pradedantysis.



Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2010-05-01
Age : 28
Miestas : K. Naumiestis

Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl?? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl??   Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl?? EmptyŠt. 07 10, 2010 12:23 pm

Todel, kad jis grazus, jo dainos nuostabios, o jis soka taip kaip niekas..;DD
Embarassed @ affraid taip buna panelem kai ji pamato ;DD queen jis paneliu karalius[img][/img]
Atgal į viršų Go down
guoda123
Pradedantysis.
Pradedantysis.



Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2010-07-18

Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl?? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl??   Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl?? EmptySk. 07 18, 2010 7:00 pm

jis labai gražus gražiai dainuoja dainos nuostabios visos paneles pamato ir isimyli ne gi aš esu isimilejusi Very Happy na man jis labai gražus ir balsas nuostabus
Atgal į viršų Go down
Kamilė
Pradedantysis.
Pradedantysis.



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2010-08-17

Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl?? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl??   Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl?? EmptyAntr. 08 17, 2010 2:49 pm

Nes jis be galo nuostabus ir gražus vaikinas. Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl?? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl??   Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl?? Empty

Atgal į viršų Go down
 
Visos panos myli Justina Bieber!! Kodėl??
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Justin Bieber LT :: Sveiki. :: Labas-
Pereiti į: